Dag | Datum | Uur | Thuisploeg | Bezoekers | Sporthal |
zondag | 20/08/2023 | 15:00 | Wezen-Vrienden A | Falco Gent D | De Veldmuis |
zondag | 20/08/2023 | 15:00 | Wezen-Vrienden A | Merchtem Eagles B | De Veldmuis |
vrijdag | 25/08/2023 | 21:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | BBC Houtem A | De Veldmuis |
zaterdag | 26/08/2023 | 9:00 | Sporthal voormiddag niet beschikbaar | volleybalstage | |
zaterdag | 26/08/2023 | 13:00 | Haantjes Oudenaarde B | Pupillen Wezen-Vrienden B | Rode Los |
zaterdag | 26/08/2023 | 17:00 | Miniemen Wezen-Vrienden meisjes | JSE Enghien | De Veldmuis |
zaterdag | 26/08/2023 | 19:00 | Haantjes Oudenaarde | Cadetten Wezen-Vrienden B | Rode Los |
zaterdag | 26/08/2023 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Helios Zottegem B | De Veldmuis |
zaterdag | 2/09/2023 | 9:00 | Stage lage ringen tot 16 uur | | |
zaterdag | 2/09/2023 | 14:15 | BBC Houtem D | Juniores Wezen-Vrienden | De Fabriek |
zaterdag | 2/09/2023 | 15:45 | Sparta Laarne | Miniemen Wezen-Vrienden A | Gemeentelijke Sporthal Laarne |
zaterdag | 2/09/2023 | 16:30 | Cadetten Wezen-Vrienden A | BBC Erembodegem | De Veldmuis |
zaterdag | 2/09/2023 | 16:30 | Pupillen Wezen-Vrienden A | BBC Ninove A | De Veldmuis |
zaterdag | 2/09/2023 | 18:15 | Pupillen Wezen-Vrienden B | BBC Ninove B | De Veldmuis |
zaterdag | 2/09/2023 | 20:20 | Feniks Futuria Gent B | Wezen-Vrienden A | Hekers |
zondag | 3/09/2023 | | Wandeling Willemie | | |
donderdag | 7/09/2023 | 20:30 | Bavi Gent C | Wezen-Vrienden A | Sporthal Neptunus |
zaterdag | 9/09/2023 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | Helios Zottegem B | De Veldmuis (BOV) |
zaterdag | 9/09/2023 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Wildcats Gavere | De Veldmuis (BOV) |
zaterdag | 9/09/2023 | 13:00 | Juniores Wezen-Vrienden | Zedelgem Lions | De Veldmuis |
zaterdag | 9/09/2023 | 14:00 | Sgolba Aalter B | Cadetten Wezen-Vrienden A | Sportpark Aalter (BOV) |
zaterdag | 9/09/2023 | 16:00 | Black Boys Erpe-Mere | Dames Wezen-Vrienden | Sint Bavo (BOV) |
zaterdag | 9/09/2023 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Wildcats Gavere | De Veldmuis (BOV) |
vrijdag | 15/09/2023 | 20:00 | Dames Wezen-Vrienden | BC Opwijk | De Veldmuis |
zaterdag | 16/09/2023 | 9:30 | Black Boys Erpe-Mere | Juniores Wezen-Vrienden | Sint-Bavo |
zaterdag | 16/09/2023 | 11:00 | Londerzeelse Dunkers | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Sportoase De Lijster |
zaterdag | 16/09/2023 | 11:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Osiris Okapi Aalst B | De Veldmuis |
zaterdag | 16/09/2023 | 13:30 | Black Boys Erpe-Mere | Pupillen Wezen-Vrienden A | Sint Bavo |
zaterdag | 16/09/2023 | 14:00 | BBC Houtem C | Pupillen Wezen-Vrienden B | De Fabriek |
zaterdag | 16/09/2023 | 14:30 | BBC Houtem C | Benjamins Wezen-Vrienden B | De Fabriek |
zaterdag | 16/09/2023 | 15:00 | Merchtem Eagles | Cadetten Wezen-Vrienden B | Tuinbouwschool |
zaterdag | 16/09/2023 | 16:30 | BC Lede | Miniemen Wezen-Vrienden B | De Ommegang |
zaterdag | 16/09/2023 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Helios Zottegem C | De Veldmuis |
zondag | 17/09/2023 | 9:00 | LDP Donza E | Benjamins Wezen-Vrienden A | Palaestra |
zondag | 17/09/2023 | 11:00 | BBC Erembodegem | Miniemen Wezen-Vrienden A | Denderdal |
zondag | 17/09/2023 | 13:00 | BBC Erembodegem | Cadetten Wezen-Vrienden A | Denderdal |
vrijdag | 22/09/2023 | 20:00 | Juniores Wezen-Vrienden | Helios Zottegem | De Veldmuis |
zaterdag | 23/09/2023 | 9:00 | Helios Zottegem B | Cadetten Wezen-Vrienden A | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zaterdag | 23/09/2023 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | BBC Ninove | De Veldmuis |
zaterdag | 23/09/2023 | 9:00 | Helios Zottegem C | Miniemen Wezen-Vrienden B | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zaterdag | 23/09/2023 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | BBC Houtem B | De Veldmuis |
zaterdag | 23/09/2023 | 11:00 | Helios Zottegem C | Cadetten Wezen-Vrienden B | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zaterdag | 23/09/2023 | 12:00 | BBC Houtem C | Microben Wezen-Vrienden B | De Fabriek |
zaterdag | 23/09/2023 | 13:00 | Helios Zottegem C | Pupillen Wezen-Vrienden B | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zaterdag | 23/09/2023 | 15:00 | Microben Wezen-Vrienden A | Okapi Aalst | De Veldmuis |
zaterdag | 23/09/2023 | 15:00 | Helios Zottegem B | Pupillen Wezen-Vrienden A | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zaterdag | 23/09/2023 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zaterdag | 23/09/2023 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zaterdag | 23/09/2023 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Haantjes Oudenaarde B | De Veldmuis |
zondag | 24/09/2023 | 11:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | BC Asse-Ternat | De Veldmuis |
zondag | 24/09/2023 | 13:00 | Okapi Aalst C | Benjamins Wezen-Vrienden B | KTA 1 Cesar Haelterman |
vrijdag | 29/09/2023 | 21:00 | Sparta Laarne B | Wezen-Vrienden A | Gemeentelijke Sporthal Laarne |
zaterdag | 30/09/2023 | 9:00 | Wildcats Gavere | Benjamins Wezen-Vrienden A | De Vierklaver |
zaterdag | 30/09/2023 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | BC Lede B | De Veldmuis |
zaterdag | 30/09/2023 | 12:00 | Sparta Laarne B | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Gemeentelijke Sporthal Laarne |
zaterdag | 30/09/2023 | 12:30 | BBC Houtem B | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | De Fabriek |
zaterdag | 30/09/2023 | 13:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | Haantjes Oudenaarde B | De Veldmuis |
zaterdag | 30/09/2023 | 15:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | Wildcats Gavere B | De Veldmuis |
zaterdag | 30/09/2023 | 20:15 | BBC Houtem C | Dames Wezen-Vrienden | De Fabriek |
zondag | 1/10/2023 | 9:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | Tigers Halle | De Veldmuis |
zondag | 1/10/2023 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | BBC Ninove B | De Veldmuis |
zondag | 1/10/2023 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zondag | 1/10/2023 | 13:00 | Helios Zottegem B | Miniemen Wezen-Vrienden A | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zondag | 1/10/2023 | 15:00 | BBC Houtem | Microben Wezen-Vrienden A | De Fabriek |
zondag | 1/10/2023 | 17:00 | BBC Erembodegem | Juniores Wezen-Vrienden | Denderdal |
vrijdag | 6/10/2023 | 20:00 | Juniores Wezen-Vrienden | BBC Ninove | De Veldmuis |
zaterdag | 7/10/2023 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | Olympia Denderleeuw | De Veldmuis |
zaterdag | 7/10/2023 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | BBC Ninove | De Veldmuis |
zaterdag | 7/10/2023 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen | De Veldmuis |
zaterdag | 7/10/2023 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | Helios Zottegem C | De Veldmuis |
zaterdag | 7/10/2023 | 13:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zaterdag | 7/10/2023 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | Haantjes Oudenaarde | De Veldmuis |
zaterdag | 7/10/2023 | 15:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | BC Lede | De Veldmuis |
zaterdag | 7/10/2023 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | Osiris Okapi Aalst D | De Veldmuis |
zaterdag | 7/10/2023 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | BBC Ninove B | De Veldmuis |
zondag | 8/10/2023 | 9:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | BC Asse-Ternat B | De Veldmuis |
zondag | 8/10/2023 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | Osiris Okapi Aalst | De Veldmuis |
zondag | 8/10/2023 | 11:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Molenbeek Rebels Basketbal | De Veldmuis |
zaterdag | 14/10/2023 | 9:00 | Gent-Oost Eagles C | Pupillen Wezen-Vrienden B | Sporthal Melle Vogelhoek |
zaterdag | 14/10/2023 | 10:30 | Okapi Aalst B | Miniemen Wezen-Vrienden A | Forum Aalst |
zaterdag | 14/10/2023 | 11:00 | Olympia Denderleeuw | Cadetten Wezen-Vrienden A | Lecompte |
zaterdag | 14/10/2023 | 14:30 | Olympia Denderleeuw B | Microben Wezen-Vrienden B | Lecompte |
zaterdag | 14/10/2023 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Gent-Oost Eagles | De Veldmuis |
zaterdag | 14/10/2023 | 15:00 | Osiris Okapi Aalst B | Benjamins Wezen-Vrienden B | KTA 1 Cesar Haelterman |
zaterdag | 14/10/2023 | 16:30 | Osiris Okapi Aalst B | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Forum Aalst |
zaterdag | 14/10/2023 | 16:30 | Olympia Denderleeuw | Pupillen Wezen-Vrienden A | Lecompte |
zaterdag | 14/10/2023 | 17:00 | BC Opwijk B | Cadetten Wezen-Vrienden B | Gemeentelijke Sporthal Opwijk |
zaterdag | 14/10/2023 | 20:30 | LDP Donza B | Dames Wezen-Vrienden | OCP |
zondag | 15/10/2023 | 10:00 | BC Asse-Ternat B | Juniores Wezen-Vrienden | Sportloods Waalborre |
zondag | 15/10/2023 | 11:00 | Helios Zottegem B | Benjamins Wezen-Vrienden A | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zondag | 15/10/2023 | 13:00 | Helios Zottegem | Microben Wezen-Vrienden A | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zondag | 15/10/2023 | 16:30 | LDP Donza D | Wezen-Vrienden A | OCP |
vrijdag | 20/10/2023 | 20:00 | Juniores Wezen-Vrienden | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zaterdag | 21/10/2023 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | BBC Erembodegem | De Veldmuis |
zaterdag | 21/10/2023 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | LDP Donza E | De Veldmuis |
zaterdag | 21/10/2023 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zaterdag | 21/10/2023 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | BBC Houtem C | De Veldmuis |
zaterdag | 21/10/2023 | 13:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | BC Lede | De Veldmuis |
zaterdag | 21/10/2023 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | BBC Erembodegem | De Veldmuis |
zaterdag | 21/10/2023 | 14:30 | Osiris Okapi Aalst B | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Forum Aalst |
zaterdag | 21/10/2023 | 15:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | BBC Houtem C | De Veldmuis |
zaterdag | 21/10/2023 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | Tigers Evergem B | De Veldmuis |
zaterdag | 21/10/2023 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Olympia Denderleeuw B | De Veldmuis |
zondag | 22/10/2023 | 9:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | Merchtem Eagles | De Veldmuis |
zondag | 22/10/2023 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | Onderons Grembergen B | De Veldmuis |
zondag | 22/10/2023 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | BBC Erembodegem | De Veldmuis |
zondag | 22/10/2023 | 11:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Londerzeelse Dunkers | De Veldmuis |
vrijdag | 27/10/2023 | 20:45 | Panters Baasrode B | Wezen-Vrienden A | Pantershal (BOV) |
zaterdag | 28/10/2023 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | Gembas Knesselare | De Veldmuis (BOV) |
zaterdag | 28/10/2023 | 11:00 | Microben Wezen-Vrienden B | BBC Houtem C | De Veldmuis |
zaterdag | 28/10/2023 | 11:30 | BBC Zele | Miniemen Wezen-Vrienden A | De Klodde (BOV) |
zaterdag | 28/10/2023 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | BBC Ninove | De Veldmuis |
zondag | 29/10/2023 | 13:00 | Sgolba Aalter | Pupillen Wezen-Vrienden A | Sportpatk Aalter (BOV) |
zaterdag | 4/11/2023 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | Helios Zottegem B | De Veldmuis |
zaterdag | 4/11/2023 | 11:00 | Wildcats Gavere B | Pupillen Wezen-Vrienden B | De Vierklaver |
zaterdag | 4/11/2023 | 11:30 | Black Boys Erpe-Mere | Cadetten Wezen-Vrienden A | Sint Bavo |
zaterdag | 4/11/2023 | 13:00 | Haantjes Oudenaarde B | Miniemen Wezen-Vrienden B | Rode Los |
zaterdag | 4/11/2023 | 14:30 | BBC Houtem B | Benjamins Wezen-Vrienden A | De Fabriek |
zaterdag | 4/11/2023 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Sparta Laarne B | De Veldmuis |
zaterdag | 4/11/2023 | 16:45 | Tigers Halle | Cadetten Wezen-Vrienden B | Stedelijke Sporthal De Bres |
zaterdag | 4/11/2023 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | BBC Houtem R | De Veldmuis |
zaterdag | 4/11/2023 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Jeugd Gentson C | De Veldmuis |
zondag | 5/11/2023 | 15:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | BBC Houtem B | De Veldmuis |
zaterdag | 11/11/2023 | 9:30 | Black Boys Erpe-Mere | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Sint Bavo |
zaterdag | 11/11/2023 | 10:30 | Okapi Aalst | Microben Wezen-Vrienden A | Forum Aalst |
zaterdag | 11/11/2023 | | Sporthal gesloten (feestdag) | | |
zondag | 12/11/2023 | 9:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | Helios Zottegem C | De Veldmuis |
zondag | 12/11/2023 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | Helios Zottegem C | De Veldmuis |
zondag | 12/11/2023 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | Okapi Aalst C | De Veldmuis |
zondag | 12/11/2023 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | Helios Zottegem C | De Veldmuis |
zondag | 12/11/2023 | 13:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Helios Zottegem B | De Veldmuis |
zondag | 12/11/2023 | 13:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | Helios Zottegem B | De Veldmuis |
zondag | 12/11/2023 | 14:00 | BC Asse-Ternat | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Sportloods Waalborre |
zondag | 12/11/2023 | 15:00 | Haantjes Oudenaarde | Dames Wezen-Vrienden | Rode Los |
zondag | 12/11/2023 | 15:00 | Helios Zottegem | Juniores Wezen-Vrienden | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zondag | 12/11/2023 | 17:00 | BBC Ninove | Miniemen Wezen-Vrienden A | Sporthal Ninove |
zaterdag | 18/11/2023 | 9:00 | BBC Ninove | Benjamins Wezen-Vrienden A | Sporthal Ninove |
zaterdag | 18/11/2023 | 10:45 | BBC Ninove | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Sporthal Ninove |
zaterdag | 18/11/2023 | 12:30 | BC Lede | Pupillen Wezen-Vrienden B | De Ommegang |
zaterdag | 18/11/2023 | 12:45 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen | Pupillen Wezen-Vrienden A | Kluisbos |
zaterdag | 18/11/2023 | 14:00 | Haantjes Oudenaarde | Microben Wezen-Vrienden A | Sportkot |
zaterdag | 18/11/2023 | 14:30 | Molenbeek Rebels Basketbal | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Zaal Comenius |
zaterdag | 18/11/2023 | 15:00 | Osiris Okapi Aalst | Microben Wezen-Vrienden B | KTA 1 Cesar Haelterman |
zaterdag | 18/11/2023 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | White Star Sint-Amandsberg | De Veldmuis |
zaterdag | 18/11/2023 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Falco Gent D | De Veldmuis |
zondag | 19/11/2023 | 11:00 | Olympia Denderleeuw | Miniemen Wezen-Vrienden A | Lecompte |
zondag | 19/11/2023 | 12:00 | BC Asse-Ternat B | Cadetten Wezen-Vrienden B | Sportloods Waalborre |
zondag | 19/11/2023 | 13:00 | BBC Ninove | Juniores Wezen-Vrienden | Sporthal Ninove |
zondag | 19/11/2023 | 15:30 | Black Boys Erpe-Mere | Miniemen Wezen-Vrienden B | Sint Bavo |
zondag | 19/11/2023 | 17:00 | Helios Zottegem C | Benjamins Wezen-Vrienden B | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zondag | 19/11/2023 | | Tornooi Bavi Gent | Pré-Microben Wezen-Vrienden | |
vrijdag | 24/11/2023 | 21:00 | BBC Houtem | Juniores Wezen-Vrienden | De Fabriek (BOV) |
zaterdag | 25/11/2023 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | Okapi Aalst B | De Veldmuis |
zaterdag | 25/11/2023 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | Helios Zottegem B | De Veldmuis |
zaterdag | 25/11/2023 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Olympia Denderleeuw | DE Veldmuis |
zaterdag | 25/11/2023 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | Osiris Okapi Aalst B | De Veldmuis |
zaterdag | 25/11/2023 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | Helios Zottegem | De Veldmuis |
zaterdag | 25/11/2023 | 16:00 | Sint-Niklase Condors B | Dames Wezen-Vrienden | Sporthal De Witte Molen |
zaterdag | 25/11/2023 | 20:30 | White Star Sint-Amandsberg | Wezen-Vrienden A | Sportpark Bergenmeers |
zondag | 26/11/2023 | 9:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | BC Opwijk B | De Veldmuis |
zondag | 26/11/2023 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | Olympia Denderleeuw B | De Veldmuis |
zondag | 26/11/2023 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | Olympia Denderleeuw | De Veldmuis |
zondag | 26/11/2023 | 11:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Osiris Okapi Aalst B | De Veldmuis |
zondag | 26/11/2023 | 11:00 | Gent-Oost Eagles | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Sporthal Melle Vogelhoek |
zondag | 26/11/2023 | 13:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | Gent-Oost Eagles C | De Veldmuis |
vrijdag | 1/12/2023 | 20:00 | Juniores Wezen-Vrienden | BBC Asse-Ternat B | De Veldmuis |
vrijdag | 1/12/2023 | 20:45 | Dames Wezen-Vrienden | BBC Hansbeke | De Veldmuis (BOV) |
zaterdag | 2/12/2023 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | Wildcats Gavere | De Veldmuis |
zaterdag | 2/12/2023 | 11:00 | Gent-Oost Eagles B | Pupillen Wezen-Vrienden A | Sporthal Melle Vogelhoek (BOV) |
zaterdag | 2/12/2023 | 12:30 | BC Lede B | Benjamins Wezen-Vrienden B | De Ommegang |
zaterdag | 2/12/2023 | 13:00 | Wuitens Hamme | Miniemen Wezen-Vrienden A | Go Sporthal in beweging (BOV) |
zaterdag | 2/12/2023 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | BBC Houtem | De Veldmuis |
zaterdag | 2/12/2023 | 19:15 | Hotshots Destelbergen | Wezen-Vrienden A | Sportpark Bergenmeers |
zondag | 3/12/2023 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | Jeugd Gentson B | De Veldmuis (BOV) |
zondag | 3/12/2023 | 13:00 | BBC Ninove B | Microben Wezen-Vrienden B | Sporthal Ninove |
vrijdag | 8/12/2023 | 20:00 | Juniores Wezen-Vrienden | BBC Erembodegem | De Veldmuis |
zaterdag | 9/12/2023 | 11:00 | BBC Erembodegem | Microben Wezen-Vrienden A | Denderdal |
zaterdag | 9/12/2023 | 13:00 | Onderons Grembergen B | Microben Wezen-Vrienden B | Sporthal Scheldedreef |
zaterdag | 9/12/2023 | 13:30 | Jeugd Gentson | Benjamins Wezen-Vrienden A | Provinciale Sporthal Henleykaai (BOV) |
zaterdag | 9/12/2023 | 15:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | BC Asse-Ternat B | De Veldmuis |
zaterdag | 9/12/2023 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | Gent-Oost Eagles B | De Veldmuis |
zaterdag | 9/12/2023 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | BC Lede B | De Veldmuis |
vrijdag | 15/12/2023 | 20:00 | Juniores Wezen-Vrienden | Bavi Gent B | De Veldmuis (BOV) |
zaterdag | 16/12/2023 | 13:40 | Tonooi BC Grimbergen | Pré-Microben Wezen-Vrienden | Sporthal Vertommen |
zaterdag | 16/12/2023 | 14:00 | BBC Ninove | Juniores Wezen-Vrienden | Sporthal Ninove |
zaterdag | 16/12/2023 | 19:00 | Onderons Grembergen | Dames Wezen-Vrienden | Sporthal Scheldedreef |
zondag | 17/12/2023 | 17:00 | Vesting Denderleeuw | Wezen-Vrienden A | Lecompte |
zaterdag | 6/01/2024 | 13:30 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Gembas Knesselare B | De Veldmuis (BOV) |
zaterdag | 6/01/2024 | 15:00 | BBC Assenede | Benjamins Wezen-Vrienden A | Gemeentelijke Sporthal Assenede (BOV) |
zaterdag | 6/01/2024 | 16:00 | Dames Wezen-Vrienden | Gembas Knesselare | De Veldmuis (BOV) |
zondag | 7/01/2024 | 15:00 | Jeugd Gentson B | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Provinciale Sporthal Henleykaai (BOV) |
zondag | 7/01/2024 | 15:00 | BBC Ninove B | Wezen-Vrienden A | Sporthal Ninove |
zaterdag | 13/01/2024 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | BC Groot Dilbeek | De Veldmuis |
zaterdag | 13/01/2024 | 9:00 | Pré-Microben Wezen-Vrienden | Houtem Redwolves B | De Veldmuis |
zaterdag | 13/01/2024 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Bavi Gent B | De Veldmuis |
zaterdag | 13/01/2024 | 11:00 | Haantjes Oudenaarde | Benjamins Wezen-Vrienden A | Rode Los |
zaterdag | 13/01/2024 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zaterdag | 13/01/2024 | 12:30 | Olympia Denderleeuw B | Microben Wezen-Vrienden C | Lecompte |
zaterdag | 13/01/2024 | 13:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | Helios Zottegem C | De Veldmuis |
zaterdag | 13/01/2024 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | BC Asse-Ternat | De Veldmuis |
zaterdag | 13/01/2024 | 15:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | Merchtem Eagles B | De Veldmuis |
zaterdag | 13/01/2024 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Avanti Brugge Dames A | De Veldmuis |
zaterdag | 13/01/2024 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | Wildcats Gavere C | De Veldmuis |
zaterdag | 13/01/2024 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Wildcats Gavere | De Veldmuis |
zondag | 14/01/2024 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | BC Asse-Ternat B | De Veldmuis |
zondag | 14/01/2024 | 9:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen | De Veldmuis |
zondag | 14/01/2024 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | BBC Eksaarde | De Veldmuis |
zondag | 14/01/2024 | 13:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | Haantjes Oudenaarde | De Veldmuis |
zaterdag | 20/01/2024 | 13:00 | Merchtem Eagles | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Tuinbouwschool |
zaterdag | 20/01/2024 | 14:00 | Panters Baasrode | Benjamins Wezen-Vrienden B | Pantershal |
zaterdag | 20/01/2024 | 15:00 | BBC Lokeren B | Miniemen Wezen-Vrienden B | Stedelijke Sporthal Durmehal |
zaterdag | 20/01/2024 | 15:30 | Jeugdbasket Scaldis Zwevegem | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Sport-ontmoetingscentrum Otegem |
zaterdag | 20/01/2024 | 19:00 | Basics Melsele-Beveren B | Dames Wezen-Vrienden | t Wit Zand |
zaterdag | 20/01/2024 | 20:15 | Basket Meetjesland | Wezen-Vrienden A | Sportpark Eeklo |
zondag | 21/01/2024 | 9:00 | Helios Zottegem | Microben Wezen-Vrienden B | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zondag | 21/01/2024 | 9:30 | Black Boys Erpe-Mere | Pré-Microben Wezen-Vrienden | Sint Bavo |
zondag | 21/01/2024 | 13:30 | LDP Donza B | Benjamins Wezen-Vrienden A | OCP |
zondag | 21/01/2024 | 14:00 | Houtem Redwolves | Microben Wezen-Vrienden A | De Fabriek |
zaterdag | 27/01/2024 | 10:00 | Sparta Laarne | Microben Wezen-Vrienden A | Gemeentelijke Sporthal Laarne |
zaterdag | 27/01/2024 | 11:00 | Helios Zottegem C | Pupillen Wezen-Vrienden B | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zaterdag | 27/01/2024 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | Tigers Evergem | De Veldmuis |
zaterdag | 27/01/2024 | 12:30 | BC Lede | Pré-Microben Wezen-Vrienden | De Ommegang |
zaterdag | 27/01/2024 | 12:30 | BC Lede | Benjamins Wezen-Vrienden A | De Ommegang |
zaterdag | 27/01/2024 | 13:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | Sinr-Niklase Condors B | De Veldmuis (BOV) |
zaterdag | 27/01/2024 | 13:00 | Sgolba Aalter | Miniemen Wezen-Vrienden A | Sportpark Aalter (BOV) |
zaterdag | 27/01/2024 | 16:00 | Black Boys Erpe-Mere | Dames Wezen-Vrienden | Sint Bavo |
zondag | 28/01/2024 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | Jeugd Gentson B | De Veldmuis |
zondag | 28/01/2024 | 11:15 | BBC Assenede | Pupillen Wezen-Vrienden A | Gemeentelijke Sporthal Assenede (BOV) |
zondag | 28/01/2024 | 13:00 | Wildcats Gavere | Microben Wezen-Vrienden C | Scaldis Gavere |
zondag | 28/01/2024 | 17:00 | Haantjes Oudenaarde B | Wezen-Vrienden A | Rode Los |
vrijdag | 2/02/2024 | 20:00 | Juniores Wezen-Vrienden | BBC Assenede | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | De Rode Leeuwen B | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | Houtem Redwolves | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Gent-Oost Eagles B | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | BC Opwijk B | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 13:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | BBC Zele | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | Bavi Gent | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 15:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | Gent-Oost Eagles D | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Avanti Brugge Dames B | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | BBC Houteem C | De Veldmuis |
zaterdag | 3/02/2024 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Sparta Laarne B | De Veldmuis |
zondag | 4/02/2024 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | Okapi Aalst | De Veldmuis |
zondag | 4/02/2024 | 11:00 | Microben Wezen-Vrienden C | Houtem Redwolves D | De Veldmuis |
zondag | 4/02/2024 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | Sgolba Aalter B | De Veldmuis |
zondag | 4/02/2024 | 13:00 | Pré-Microben Wezen-Vrienden | LDP Donza B | De Veldmuis |
zaterdag | 10/02/2024 | 11:30 | Tigers Halle | Miniemen Wezen-Vrienden A | Stedelijke Sporthal De Bres |
zaterdag | 10/02/2024 | 13:00 | Osiris Okapi Aalst | Benjamins Wezen-Vrienden B | Techni Go campus De Voorstad |
zaterdag | 10/02/2024 | 14:00 | Bavi Gent | Cadetten Wezen-Vrienden B | Sporthal Neptunus |
zaterdag | 10/02/2024 | 15:00 | BC Opwijk B | Pupillen Wezen-Vrienden B | Gemeentelijke Sporthal Opwijk |
zaterdag | 10/02/2024 | 15:00 | BBC Ninove | Microben Wezen-Vrienden B | Sporthal Ninove |
zaterdag | 10/02/2024 | 16:00 | Avanti Brugge Dames B | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | De Varens |
zaterdag | 10/02/2024 | | Zaal niet beschikbaar in voormiddag | Wedstrijden mogelijk vanaf 13 uur | |
zondag | 11/02/2024 | 9:00 | Wildcats Gavere | Pupillen Wezen-Vrienden A | Scaldis Gavere |
zondag | 11/02/2024 | 9:00 | Wytewa Roeselare | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Sporthal Schiervelde |
zondag | 11/02/2024 | 15:00 | Wasocub Waasmunster | Juniores Wezen-Vrienden | De Meermin |
zondag | 18/02/2024 | 11:00 | Helios Zottegem C | Cadetten Wezen-Vrienden B | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zondag | 18/02/2024 | 17:00 | Osiris Okapi Aalst D | Dames Wezen-Vrienden | Forum Aalst |
vrijdag | 23/02/2024 | 20:00 | Juniores Wezen-Vrienden | BBC Hansbeke | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | BBC Ninove | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | BBC Ninove | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Olympia Denderleeuw | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | Okapi Aalst C | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 13:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | Sgolba Aalter | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | Olympia Denderleeuw | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 13:00 | Bebita Eernegem | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Sportcentrum Eernegem |
zaterdag | 24/02/2024 | 15:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | BBC Ninove B | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Haantjes Oudenaarde | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | LDP Donza B | De Veldmuis |
zaterdag | 24/02/2024 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | LDP Donza D | De Veldmuis |
zondag | 25/02/2024 | | Sporthal gesloten | Krakelingen | |
zaterdag | 2/03/2024 | 9:00 | Gent-Oost Eagles | Pré-Microben Wezen-Vrienden | Eagles HQ |
zaterdag | 2/03/2024 | 9:30 | Geranimo Bornem | Benjamins Wezen-Vrienden B | Sporthal Breeven |
zaterdag | 2/03/2024 | 11:00 | BBC Erembodegem C | Microben Wezen-Vrienden C | Denderdal |
zaterdag | 2/03/2024 | 11:00 | Zedelgem Lions | Juniores Wezen-Vrienden | Sportcentrum De Bosserij |
zaterdag | 2/03/2024 | 13:00 | Jeugd Gentson C | Miniemen Wezen-Vrienden B | Provinciale Sporthal Henleykaai |
zaterdag | 2/03/2024 | 13:00 | Onderons Grembergen | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Sporthal Scheldedreef |
zaterdag | 2/03/2024 | 13:30 | Kortrijk Spurs C | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Athena Campus 3 Hofsteden |
zaterdag | 2/03/2024 | 14:30 | BC Lede | Microben Wezen-Vrienden B | De Ommegang |
zaterdag | 2/03/2024 | 15:00 | Merchtem Eagles | Miniemen Wezen-Vrienden A | Tuinbouwschool |
zaterdag | 2/03/2024 | 18:30 | Olympia Denderleeuw B | Wezen-Vrienden A | Lecompte |
zondag | 3/03/2024 | 9:00 | Gent-Oost Eagles | Microben Wezen-Vrienden A | Eagles HQ |
zondag | 3/03/2024 | 9:30 | BBC Hansbeke | Pupillen Wezen-Vrienden B | Sporthal Oostbroek |
zondag | 3/03/2024 | 11:30 | LDP Donza B | Cadetten Wezen-Vrienden A | OCP |
zondag | 3/03/2024 | 13:00 | Okapi Aalst C | Pupillen Wezen-Vrienden A | Techni Go campus De Voorstad |
zondag | 3/03/2024 | 13:00 | Wasocub Waasmunster | Cadetten Wezen-Vrienden B | De Meermin |
zondag | 3/03/2024 | 17:00 | Tigers Evergem B | Dames Wezen-Vrienden | Gemeentelijke Sporthal Evergem Centrum |
zondag | 3/03/2024 | | Sporthal niet beschikbaar | | |
vrijdag | 8/03/2024 | 21:00 | BBC Houtem R | Dames Wezen-Vrienden | De Fabriek |
zaterdag | 9/03/2024 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | Okapi Aalst B | De Veldmuis |
zaterdag | 9/03/2024 | 9:30 | Black Boys Erpe-Mere | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Sint Bavo |
zaterdag | 9/03/2024 | 11:00 | Basket Meetjesland | Cadetten Wezen-Vrienden A | Sporthal Kaprijke Berkakker |
zaterdag | 9/03/2024 | 11:00 | Microben Wezen-Vrienden C | Helios Zottegem B | De Veldmuis |
zaterdag | 9/03/2024 | 12:30 | BC Lede | Pupillen Wezen-Vrienden A | De Ommegang |
zaterdag | 9/03/2024 | 12:45 | BCT Overijse | Miniemen Wezen-Vrienden A | Gemeentelijke Sporthal Overijse Den Heurk |
zaterdag | 9/03/2024 | 13:00 | BBC Erembodegem B | Benjamins Wezen-Vrienden B | Denderdal |
zaterdag | 9/03/2024 | 14:00 | LDP Donza C | Miniemen Wezen-Vrienden B | Palaestra |
zaterdag | 9/03/2024 | 15:00 | Jeugd Gentson C | Cadetten Wezen-Vrienden B | Provinciale Sporthal Henleykaai |
zaterdag | 9/03/2024 | 17:00 | Jeugd Gentson C | Wezen-Vrienden A | Provinciale Sporthal Henleykaai |
zondag | 10/03/2024 | 13:00 | Osiris Okapi Aalst B | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Forum Aalst |
zondag | 10/03/2024 | 13:00 | BBC Lokeren | Juniores Wezen-Vrienden | Stedelijke Sporthal Durmehal |
zondag | 10/03/2024 | 13:30 | BC Opwijk | Microben Wezen-Vrienden A | Gemeentelijke Sporthal Opwijk |
zondag | 10/03/2024 | 13:30 | Black Boys Erpe-Mere | Microben Wezen-Vrienden B | Sint Bavo |
zondag | 10/03/2024 | 15:00 | Helios Zottegem B | Pré-Microben Wezen-Vrienden | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zaterdag | 16/03/2024 | 9:00 | Helios Zottegem B | Cadetten Wezen-Vrienden A | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zaterdag | 16/03/2024 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | LDP Donza B | De Veldmuis |
zaterdag | 16/03/2024 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | Panters Baasrode | De Veldmuis |
zaterdag | 16/03/2024 | 13:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | BBC Lokeren B | De Veldmuis |
zaterdag | 16/03/2024 | 13:00 | LDP Donza B | Juniores Wezen-Vrienden | OCP (BOV) |
zaterdag | 16/03/2024 | 13:00 | Pré-Microben Wezen-Vrienden | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zaterdag | 16/03/2024 | 15:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | Helios Zottegem C | De Veldmuis |
zaterdag | 16/03/2024 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Merchtem Eagles | De Veldmuis |
zaterdag | 16/03/2024 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | Haantjes Oudenaarde | De Veldmuis |
zaterdag | 16/03/2024 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Hotshots Destelbergen | De Veldmuis |
zondag | 17/03/2024 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | Helios Zottegem | De Veldmuis |
zondag | 17/03/2024 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | Helios Zottegem B | De Veldmuis |
zondag | 17/03/2024 | 11:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Jeugdbasket Scaldis Zwevegem | De Veldmuis |
zondag | 17/03/2024 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | Houtem Redwolves | De Veldmuis |
zondag | 17/03/2024 | 13:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | Helios Zottegem C | De Veldmuis |
zaterdag | 22/03/2024 | 14:45 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Kluisbos |
zaterdag | 23/03/2024 | 9:00 | Helios Zottegem C | Miniemen Wezen-Vrienden B | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zaterdag | 23/03/2024 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | Haantjes Oudenaarde | De Veldmuis |
zaterdag | 23/03/2024 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden C | Olympia Denderleeuw B | De Veldmuis |
zaterdag | 23/03/2024 | 10:00 | BC Groot Dilbeek | Miniemen Wezen-Vrienden A | Ten Gaerde |
zaterdag | 23/03/2024 | 11:00 | Merchtem Eagles B | Pupillen Wezen-Vrienden B | Tuinbouwschool |
zaterdag | 23/03/2024 | 11:30 | Black Boys Erpe-Mere | Benjamins Wezen-Vrienden B | Sint Bavo |
zaterdag | 23/03/2024 | 12:30 | BBC Eksaarde | Cadetten Wezen-Vrienden A | Sporthal De Muylaert |
zaterdag | 23/03/2024 | 14:00 | Bavi Gent B | Pupillen Wezen-Vrienden A | Sporthal Neptunus |
zaterdag | 23/03/2024 | 14:00 | Avanti Brugge Dames A | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | De Varens |
zaterdag | 23/03/2024 | 16:00 | Sporthal niet beschikbaar namiddag | internationale karatewedstrijd | |
zaterdag | 23/03/2024 | 18:15 | Falco Gent D | Wezen-Vrienden A | Sint Janscollege |
zaterdag | 23/03/2024 | 18:30 | White Star Sint-Amandsberg | Dames Wezen-Vrienden | Sportpark Bergenmeers |
zondag | 24/03/2024 | 10:00 | BC Asse-Ternat B | Microben Wezen-Vrienden B | Sportloods Waalborre |
zondag | 24/03/2024 | 10:00 | Houtem Redwolves B | Pré-Microben Wezen-Vrienden | De Fabriek |
zondag | 24/03/2024 | 12:30 | Haantjes Oudenaarde | Cadetten Wezen-Vrienden B | Rode Los |
zondag | 24/03/2024 | 14:00 | BC Asse-Ternat | Microben Wezen-Vrienden A | Sportloods Waalborre |
zondag | 24/03/2024 | | Sporthal niet beschikbaar | internationale karatewedstrijd | |
zaterdag | 30/03/2024 | 9:00 | BBC Ninove | Pré-Microben Wezen-Vrienden | Sporthal Ninove |
zaterdag | 30/03/2024 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden A | BC Lede | De Veldmuis |
zaterdag | 30/03/2024 | 11:00 | BBC Ninove B | Microben Wezen-Vrienden C | Sporthal Ninove |
zaterdag | 30/03/2024 | 11:00 | Juniores Wezen-Vrienden | BBC Lokeren | De Veldmuis |
zondag | 31/03/2024 | | Sporthal gesloten | Pasen | |
zondag | 7/04/2024 | 11:15 | BBC Assenede | Juniores Wezen-Vrienden | Gemeentelijke Sporthal Assenede |
vrijdag | 12/04/2024 | 20:00 | Dames Wezen-Vrienden | Sint-Niklase Condors B | De Veldmuis |
zaterdag | 13/04/2024 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | Tigers Halle | De Veldmuis |
zaterdag | 13/04/2024 | 9:00 | Pré-Microben Wezen-Vrienden | BC Lede | De Veldmuis |
zaterdag | 13/04/2024 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Wildcats Gavere | De Veldmuis |
zaterdag | 13/04/2024 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | Osiris Okapi Aalst | De Veldmuis |
zaterdag | 13/04/2024 | 13:00 | Juniores Wezen-Vrienden | Wasocub Waasmunster | De Veldmuis |
zaterdag | 13/04/2024 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | Sparta Laarne | De Veldmuis |
zaterdag | 13/04/2024 | 15:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | BC Opwijk B | De Veldmuis |
zaterdag | 13/04/2024 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Wytewa Roeselare | De Veldmuis |
zaterdag | 13/04/2024 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | White Star Sint-Amandsberg | De Veldmuis |
zondag | 14/04/2024 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden C | Wildcats Gavere | De Veldmuis |
zondag | 14/04/2024 | 11:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Avanti Brugge Dames B | De Veldmuis |
zondag | 14/04/2024 | 13:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | Bavi Gent | De Veldmuis |
zaterdag | 20/04/2024 | 9:00 | Sgolba Aalter B | Cadetten Wezen-Vrienden A | Sportpark Aalter |
zaterdag | 20/04/2024 | 10:30 | Houtem Redwolves D | Microben Wezen-Vrienden C | De Fabriek |
zaterdag | 20/04/2024 | 11:00 | Gent-Oost Eagles B | Pupillen Wezen-Vrienden A | Eagles HQ |
zaterdag | 20/04/2024 | 11:30 | BBC Zele | Miniemen Wezen-Vrienden B | De Klodde |
zaterdag | 20/04/2024 | 12:00 | Avanti Brugge Dames B | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | De Varens |
zaterdag | 20/04/2024 | 13:00 | Okapi Aalst | Microben Wezen-Vrienden B | Techni Go campus De Voorstad |
zaterdag | 20/04/2024 | 16:30 | De Rode Leeuwen B | Miniemen Wezen-Vrienden A | Sporthal Wauterbos |
zaterdag | 20/04/2024 | 18:30 | BC Lede B | Wezen-Vrienden A | De Ommegang |
zondag | 21/04/2024 | 9:00 | LDP Donza B | Pré-Microben Wezen-Vrienden | OCP |
zondag | 21/04/2024 | 9:30 | Bavi Gent | Microben Wezen-Vrienden A | Sporthal Neptunus |
zondag | 21/04/2024 | 10:00 | Houtem Redwolves | Benjamins Wezen-Vrienden A | De Fabriek |
zondag | 21/04/2024 | 15:00 | BC Opwijk B | Benjamins Wezen-Vrienden B | Gemeentelijke Sporthal Opwijk |
zondag | 21/04/2024 | 15:00 | Gent-Oost Eagles D | Pupillen Wezen-Vrienden B | Eagles HQ |
zondag | 21/04/2024 | 17:00 | Gent-Oost Eagles B | Dames Wezen-Vrienden | Sporthal Melle Vogelhoek |
zaterdag | 27/04/2024 | 9:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | BBC Erembodegem B | De Veldmuis |
zaterdag | 27/04/2024 | 11:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | BCT Overijse | De Veldmuis |
zaterdag | 27/04/2024 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | BC Lede | De Veldmuis |
zaterdag | 27/04/2024 | 13:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | LDP Donza C | De Veldmuis |
zaterdag | 27/04/2024 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | BC Opwijk | De Veldmuis |
zaterdag | 27/04/2024 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zaterdag | 27/04/2024 | 15:00 | Okapi Aalst B | Benjamins Wezen-Vrienden A | Techno Go campus De Voorstad |
zaterdag | 27/04/2024 | 15:00 | Pré-Microben Wezen-Vrienden | Helios Zottegem B | De Veldmuis |
zaterdag | 27/04/2024 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | Onderons Grembergen | De Veldmuis |
zaterdag | 27/04/2024 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Vesting Denderleeuw | De Veldmuis |
zondag | 28/04/2024 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | Black Boys Erpe-Mere | De Veldmuis |
zondag | 28/04/2024 | 9:00 | Helios Zottegem B | Microben Wezen-Vrienden C | Sporthal Bevegemse Vijvers |
zondag | 28/04/2024 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | Basket Meetjesland | De Veldmuis |
zondag | 28/04/2024 | 11:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Osiris Okapi Aalst B | De Veldmuis |
zondag | 28/04/2024 | 11:30 | BBC Hansbeke | Juniores Wezen-Vrienden | Sporthal Oostbroek |
zondag | 28/04/2024 | 13:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | Jeugd Gentson C | De Veldmuis |
vrijdag | 3/05/2024 | 20:00 | Juniores Wezen-Vrienden | Zedelgem Lions | De Veldmuis |
zaterdag | 4/05/2024 | 9:00 | Miniemen Wezen-Vrienden A | Merchtem Eagles | De Veldmuis |
zaterdag | 4/05/2024 | 9:00 | Pré-Microben Wezen-Vrienden | Gent-Oost Eagles | De Veldmuis |
zaterdag | 4/05/2024 | 11:00 | Pupillen Wezen-Vrienden A | Okapi Aalst C | De Veldmuis |
zaterdag | 4/05/2024 | 11:00 | Benjamins Wezen-Vrienden B | Geranimo Bornem | De Veldmuis |
zaterdag | 4/05/2024 | 13:00 | Miniemen Wezen-Vrienden B | Jeugd Gentson C | De Veldmuis |
zaterdag | 4/05/2024 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden A | Gent-Oost Eagles | De Veldmuis |
zaterdag | 4/05/2024 | 15:00 | Pupillen Wezen-Vrienden B | BBC Hansbeke | De Veldmuis |
zaterdag | 4/05/2024 | 15:00 | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Onderons Grembergen | De Veldmuis |
zondag | 5/05/2024 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | BC Lede | De Veldmuis |
zondag | 5/05/2024 | 11:00 | Cadetten Wezen-Vrienden A | LDP Donza B | De Veldmuis |
zondag | 5/05/2024 | 11:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Kortrijk Spurs C | De Veldmuis |
zondag | 5/05/2024 | 13:00 | Microben Wezen-Vrienden C | BBC Erembodegem C | De Veldmuis |
zondag | 5/05/2024 | 13:00 | Cadetten Wezen-Vrienden B | Wasocub Waasmunster | De Veldmuis |
zondag | 5/05/2024 | 15:00 | Wildcats Gavere C | Dames Wezen-Vrienden | Scaldis Gavere |
zondag | 5/05/2024 | 17:00 | Wildcats Gavere | Wezen-Vrienden A | Scaldis Gavere |
zaterdag | 11/05/2024 | 9:00 | Microben Wezen-Vrienden B | BBC Ninove | De Veldmuis |
zaterdag | 11/05/2024 | 9:00 | BBC Ninove | Benjamins Wezen-Vrienden A | Sporthal Ninove |
zaterdag | 11/05/2024 | 11:00 | Microben Wezen-Vrienden C | BBC Ninove B | De Veldmuis |
zaterdag | 11/05/2024 | 11:00 | Jeugd Gentson B | Cadetten Wezen-Vrienden A | Provinciale Sporthal Henleykaai |
zaterdag | 11/05/2024 | 13:00 | Pré-Microben Wezen-Vrienden | BBC Ninove | De Veldmuis |
zaterdag | 11/05/2024 | 13:00 | Okapi Aalst C | Benjamins Wezen-Vrienden B | Techni Go campus De Voorstad |
zaterdag | 11/05/2024 | 13:00 | BBC Ninove | Miniemen Wezen-Vrienden A | Sporthal Ninove |
zaterdag | 11/05/2024 | 13:00 | BBC Ninove B | Pupillen Wezen-Vrienden B | Sporthal Ninove |
zaterdag | 11/05/2024 | 14:30 | Tigers Evergem | Cadetten Wezen-Vrienden B | Gemeentelijke Sporthal Evergem |
zaterdag | 11/05/2024 | 14:30 | Haantjes Oudenaarde | Pupillen meisjes Wezen-Vrienden | Rode Los |
zaterdag | 11/05/2024 | 15:00 | Miniemen meisjes Wezen-Vrienden | Bebita Eernegem | De Veldmuis |
zaterdag | 11/05/2024 | 16:00 | Sgolba Aalter | Miniemen Wezen-Vrienden B | Sportpark Aalter |
zaterdag | 11/05/2024 | 18:00 | Dames Wezen-Vrienden | Basics Melsele-Beveren B | De Veldmuis |
zaterdag | 11/05/2024 | 20:20 | Wezen-Vrienden A | Basket Meetjesland | De Veldmuis |
zondag | 12/05/2024 | 15:00 | Olympia Denderleeuw | Microben Wezen-Vrienden A | Lecompte |
zondag | 12/05/2024 | 17:00 | Olympia Denderleeuw | Pupillen Wezen-Vrienden A | Lecompte |